Ochrana osobních údajů

 Jsme si dobře vědomi, jak jsou osobní údaje pro vás důležité. A podle toho s nimi také nakládáme. Na nás se však můžete spolehnout. Vaše osobní údaje jsou u nás v naprostém bezpečí. Vaše osobní údaje nepředáme ani neprodáme třetím stranám. Poskytneme je pouze těm, bez nichž není možno zajistit zdárný průběh vaší objednávky z našeho internetového obchodu Voxtours.cz. (dopravci, výdejní místa apod.).
Prohlášení o ochraně osobních údajů

Zadáním údajů výslovně prohlašujete, že obchodní společnosti Travel Communications s.r.o. Se sídlem: Chlupáčova 1176/8, 15200 Praha 5, ČR, DIČ: CZ27914836, IČ: 27914836 poskytujete svobodně a dobrovolně své osobní údaje a udělujete svůj souhlas k jejich zpracovávání ve smyslu zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Dále v této souvislosti berete na vědomí, že sdělené osobní údaje budou obchodní společností Travel Communications s.r.o. zpracovávány tj. zejména shromažďovány, ukládány na nosiče informací, upravovány nebo pozměňovány, vyhledávány, používány, uchovávány, tříděny nebo kombinovány, zejména za účelem nabízení produktů a služeb.

Pokud chcete odmítnout měření svého provozu pomocí systému Google Analytics, instalujte si do svého prohlížeče Google Analytics Opt-out Browser.

Váš tým Travel Communications s.r.o., provozovatel webu Voxtours.cz